Do następnego meczu pozostało

Po punkty do Wrocławia

W piątkowy poranek piłkarze Chojniczanki udali się w kierunku Wrocławia. W sobotę o godzinie 15:00, Chluba Grodu Tura zagra na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław.

 

To będzie już czwarty pomiędzy Chojniczanką a rezerwami Śląska. Bilans jest korzystny dla Chojniczanki, jednak ten jedyny mecz we Wrocławiu zakończył się porażką Chluby Grodu Tura 0:2. W ubiegłym sezonie w Chojnicach, Chojniczanka wygrała wysoko 6:0. Natomiast w rundzie jesiennej, żółto-biało-czerwoni wygrali 2:1. Na listę strzelców wpisywali się wtedy Artur Pląskowski i Michał Mikołajczyk. Kontaktowego gola dla Śląska II strzelił Szymon Krocz.

Przed meczami 25. kolejki, Śląsk II zajmuje 11 miejsce w ligowej stawce. Wiosną drużyna z Wrocławia zdobyła 6 punktów. Oprócz walkowera za mecz z GKS-em Bełchatów, Śląsk II wygrał z rezerwami Lecha Poznań 4:0. Przed tygodniem w drużynie naszego rywala doszło jednak do bardzo istotnej zmiany. Po zatrudnieniu Piotra Tworka na stanowisku pierwszego trenera Śląska Wrocław, do sztabu pierwszej drużyny został włączony dotychczasowy trener "dwójki', Krzysztof Wołczek. Nowym szkoleniowcem Śląska II został Arkadiusz Bator, który od lat jest związany ze Śląskiem Wrocław. Ostatnio pracował w rezerwach Miedzi Legnica. Debiut nie należał jednak do udanych, bo Śląsk II przegrał w ostatniej kolejce z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:2.

Mecz z rezerwami Śląska będzie można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji – eWinner oraz na platformie OTT do streamingu spotkań eWinner 2 Ligi – sportize.pl. Transmisja w aplikacji eWinner jest dostępna za darmo po zainstalowaniu aplikacji w swoim telefonie / tablecie i założeniu konta / zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji eWinner. Za pomocą aplikacji można również przesłać sygnał bezpośrednio do telewizora (opcja powinna działać posiadaczom telewizorów z funkcją smart TV lub przystawką Chromecast / Android TV). Transmisja na platformie sportize.pl jest dostępna po wykupieniu miesięcznej subskrypcji umożliwiającej obejrzenie wszystkich spotkań eWinner 2 Ligi. Koszt subskrypcji wynosi 23,99 zł za cały miesiąc.

Proudly made by