Do następnego meczu pozostało

Podsumowanie akcji ?Odśnieżamy na Cracovię?

Musimy przyznać, że podsumowanie weekendu i akcji „Odśnieżamy na Cracovię” mieliśmy już gotowe. Jednak po wczorajszej informacji o nagłej śmierci naszego kolegi – Jarka Armady, nikt z nas nie myślał o dodawaniu postów z tak optymistycznym wydźwiękiem.

Dzisiaj wiemy, że całą akcję chcielibyśmy zadedykować właśnie Jarkowi. Człowiekowi zawsze uśmiechniętemu i pomocnemu. Człowiekowi, który zawsze był niesamowicie oddany naszemu klubowi i który na pewno z góry bije, wszystkim zaangażowanym w tą akcję „brawo”.

A było nas naprawdę wielu! I dzięki „Odśnieżamy na Cracovię” przepełnia nas również masa pozytywnych emocji. Decyzja o zwołaniu akcji nie była nagła, ponieważ do ostatniej chwili czekaliśmy na decyzję naszego przyszłego przeciwnika oraz PZPN. Nie udało się, trudno – nie zamierzaliśmy poddawać się bez walki. Czas ucieka nieubłaganie, wiedzieliśmy jak trudne zadanie nas czeka i ile śniegu leży na murawie, stąd decyzja, aby akcja odbyła się jak najszybciej. I tak wystosowaliśmy apel do Was, do Żółto-Biało-Czerwonej społeczności, a Wy nie zostaliście na niego głusi. Już następnego dnia przed 9:00 tłumnie pojawiliście się przy Mickiewicza 12 gotowi do pomocy.  

Po dwóch dniach ciężkiej pracy udało się znieść śnieg z murawy. I choć przed nami jeszcze sporo pracy, uwierzcie, że zrobimy wszystko, aby rozegrać ¼ Finału Fortuna Puchar Polski przy M12.

Więc my zakasujemy rękawy, a Wam, Droga Żółto-biało-czerwona rodzino jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Dziękujemy za każde machnięcie łopaty, za każdą wywrotkę taczki, koparki, za każdy kilometr i minuty, które poświęciliście, aby przy Mickiewicza znowu zrobiło się zielono. Dziękujemy również tym, którzy nie mogli zjawić się na stadionie, ale wspierali nas dobrym słowem, przysyłali słowa otuchy.

Chcielibyśmy również podziękować naszym Partnerom, ponieważ kilka godzin przed akcją zwróciliśmy się do nich osobną wiadomością, w której prosiliśmy tych co mogą o oddelegowanie do nas pracowników, użyczenie sprzętu. Jak zwykle się nie zawiedliśmy, dlatego z przyjemnością wymieniamy wszystkie firmy, które wzięły udział w akcji „Odśnieżamy na Cracovię”: MarbrukEurostandardOrsmedErmoChojnetUrabaniak Inwestycje, M&G SzopińscyGinterSkibaGreko, Wrudnix, IzmirMasarnia Brusy GierszewscySelenkaTompakFabryka PojazdówEMKAAUTO-MULTI-FINANCE Maciej TojzaZakład Ogólnobudowlany DłużewskiARGEO Arkadiusz RyczekMarVinci, Auto Naprawa Czarencki, Roboty Ziemne Dariusz Sala, GościniecPSB Mrówka BysewoKarmaJurkop.

Swoje podziękowania kierujemy również do OSP Charzykowy, Urzędu Miasta Chojnice, FZGT oraz trenerów i młodzieży z Akademii Chojniczanki, sekcji lekkoatletycznej, zawodników i trenera rezerw oraz zawodników pierwszej drużyny.

Proudly made by