Do nast臋pnego meczu pozosta艂o

Podsumowanie turnieju fuTURe (relacja + zdj臋cia)

饾悈饾惍饾悡饾悢饾悜饾悶 czyli przysz艂o艣膰 i duma z reprezentowania swojego klubu. Ponad 300 zawodnik贸w z rocznika 2015 oraz m艂odszych rywalizowa艂o na 6 boiskach przygotowanych na Modraku.

Zespo艂y by艂y podzielone na trzy poziomy zaawansowania co pozwoli艂o bardzo wyr贸wna膰 rywalizacj臋 w danych grupach. Zespo艂y rywalizowa艂y w Lidze Konferencji (poziom podstawowy), Lidze Europy (poziom 艣redniozaawansowany) oraz Lidze Mistrz贸w (poziom zaawansowany).

Na ka偶dy poziom przypad艂o po 8 dru偶yn czyli grania by艂o bardzo sporo, a bior膮c pod uwag臋, 偶e pogoda dopisa艂a nawet a偶 za bardzo, to temperatura na pewno te偶 da艂a si臋 we znaki wszystkim uczestnikom zawod贸w. Ka偶dy uczestnik na pewno wr贸ci艂 bardzo zm臋czony do domu, ale mamy nadziej臋, 偶e r贸wnie偶 bardzo usatysfakcjonowany.

Nikt nie opuszcza艂 turnieju z pustymi r臋koma, bo opr贸cz sportowych emocji i wspomnie艅 dla ka偶dego by艂y nagrody. Podtrzymano r贸wnie偶 jedn膮 z najwa偶niejszych zasad turniej贸w organizowanych przez Akademi臋 Chojniczanki czyli brak tabel oraz ranking贸w. Zwyci臋zcami turnieju 饾悈饾惍饾悡饾悢饾悜饾悶 zostali wszyscy uczestnicy! 馃ぉ

Partnerzy turnieju 饾悷饾惍饾悡饾悢饾悜饾悶: Powiat Chojnicki z honorowym patronatem Starosty Chojnickiego Marka Szczepa艅skiego, Miasto Chojnice, Sklep Pi艂karski NO10.pl, KIKI pracownia artystyczna: zaj臋cia dla dzieci, Wodnik, Sport-Club.pl, Eurostandard, 34 Chojnicki Batalion Radiotechniczny, Zak艂ady Mi臋sne Skiba, Kebab IZMIR

Dzi臋kujemy za udzia艂 w turnieju dru偶ynom: Akademia Pi艂karska MFS Gda艅sk Juventus Academy Bydgoszcz, Akademia Zawiszy Bydgoszcz, KS Beniaminek 03, Junior Football Academy Przechlewo, Akademia Pi艂karska Sparta Brodnica, My艣liwiec Tuchomie, KS Kaszubia Ko艣cierzyna, Akademia Pi艂karska Hydropex Sparta Z艂ot贸w, MLKS Tucholanka Tuchola, Kolejarz Chojnice oraz gospodarzom Akademii Chojniczanki

饾悕饾悁饾悊饾悜饾悗饾悆饾悩 饾悎饾悕饾悆饾悩饾悥饾悎饾悆饾悢饾悁饾悑饾悕饾悇

Zawisza II – Filip Sopczak

Tucholanka II – Marcel Pestka

Kolejarz III – Alan Rudnik

Ceramik – Dawid Tuszkowski

JFA Przechlewo II – Konrad Mufk臋

Chojniczanka III – Adam Szczepa艅ski

Chojniczanka IV – Aleksander 艁osin

Chojniczanka 2016 – Wincent Rzeszowski

My艣liwiec Tuchomie – Micha艂 呕muda Trzebiatowski

Kaszubia Ko艣cierzyna – Robert Bonczy艅ski

Kolejarz II – Amelia Dahlke

Juventus II – Micha艂 Bojar

MFS Gda艅sk II – Leon Kie艂pi艅ski

Zawisza Bydgoszcz I – Alan Opara

Sparta Z艂ot贸w – J臋drzej W贸jcik

Chojniczanka II – Oliwier Podolski

JFA Przechlewo I – Antoni Kr贸l

Juventus I – Oliwier Matuszczak

Sparta Brodnica – Mi艂osz Piotrowski

Tucholanka Tuchola I – Ksawery Werner

MFS Gda艅艣k I – Brunon Zdulczyk

Beniaminek Starogard Gda艅ski – Adam Rutkowski

Kolejarz Chojnice I – Dawid Mucha

Chojniczanka Chojnice I – Franciszek Piepiorka

饾悓饾悤饾悘 饾悡饾悢饾悜饾悕饾悎饾悇饾悏饾悢

Liga Konferencji: Jakub 艁膮cki (Chojniczanka)

Liga Europy: Jan Jenta (My艣liwiec Tuchomie)

Liga Mistrz贸w: Kacper Dobrzycki (MFS Gda艅sk)

饾悕饾悁饾悏饾悑饾悇饾悘饾悞饾悪饾悩 饾悂饾悜饾悁饾悓饾悐饾悁饾悜饾悪

Liga Konferencji: Antonina Mahlik (Ceramik 艁ubiana)

Liga Europy: Leo Pietkiewicz (Sparta Z艂ot贸w)

Liga Mistrz贸w: Maksymilian Janik (Juventus Bydgoszcz)

饾悐饾悗饾悕饾悐饾悢饾悜饾悞饾悩

Szybko艣ci: Dariusz Wronkowski (Chojniczanka 2016)

Techniki: Weronika Kulej (MFS Gda艅sk)

Podczas turnieju dost臋pne by艂y tak偶e inne atrakcje dla zawodnik贸w oraz m艂odszych obserwator贸w zawod贸w. Mo偶na by艂o si臋 wyszale膰 na dmucha艅cu, zajada膰 si臋 wat膮 cukrow膮, popcornem. Sch艂odzi膰 si臋 lodami, a je偶eli to nie wystarczy艂o przygotowali艣my r贸wnie偶 zraszacz dzi臋ki kt贸remu mo偶na by艂o przetrwa膰 niedzielny upa艂. 34 Chojnicki Batalion Radiotechniczny go艣ci艂 ze swoim stoiskiem, a przy pracowni artystycznej KIKI mo偶na by艂o zrobi膰 sobie zmywalny tatua偶. By艂y r贸wnie偶 konkursy.

Proudly made by