Do następnego meczu pozostało

Pogoń Szczecin pierwszym sparingpartnerem

W sobotę 24 czerwca piłkarze Chojniczanki rozegrają pierwszy test-mecz przed rozpoczęciem sezonu 2023/24. Rywalem będzie czwarty zespół poprzednich rozgrywek Ekstraklasy – Pogoń Szczecin.

Dla piłkarzy Pogoni to również pierwszy sparing. „Portowcy” rozpoczęli przygotowania w tym tygodniu. Ich kierunek to jednak nie tylko start PKO Ekstraklasy, ale także eliminacje do Ligi Konferencji Europy. Sobotni rywal Chojniczanki rozpocznie zmagania w tych rozgrywkach od drugiej rundy eliminacyjnej.

Sobotni sparing zaplanowano na godzinę 14:00 i odbędzie się na boisku numer 2 przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie zlokalizowanego tuż obok głównego stadionu Pogoni. Z uwagi na ograniczenia infrastrukturalne sparing nie będzie dostępny dla publiczności. Gospodarze sparingu przeprowadzą za to transmisję wideo z meczu.

Proudly made by