Do następnego meczu pozostało

Polonia Bytom – Chojniczanka 1:1

Wywozimy z Bytomia jeden punkt. W spotkanie lepiej weszli zawodnicy gospodarzy, którzy częściej gościli na naszej połowie. Z czasem jednak inicjatywę przejmowała Chojniczanka, aż w końcu objęła prowadzenie po golu Antoniego Prałata. Wyrównanie Polonii padło w dość kontrowersyjnych okolicznościach, gdyż przy tej sytuacji w twarz oberwał Grzegorz Szymusik. Arbiter nie dopatrzył się przewinienia i uznał gola. Drugą połowę ustawiła bardzo szybko czerwona kartka Sebastiana Szczytniewskiego, który ujrzał tego dnia dwie żółte kartki. Nasz zespół dzielnie się bronił i dowiózł wynik do samego końca.

15. KOLEJKA 2 LIGA: POLONIA BYTOM – CHOJNICZANKA 1:1
0:1 – Antoni Prałat (43′)
1:1 – Michal Bedronka (45′)

POLONIA: 39. Eryk Mirus – 22. Michał Bedronka, 29. Adrian Piekarski, 30. Norbert Radkiewicz (80, 9. Krzysztof Ropski), 26. Igor Ławrynowicz – 16. Patryk Stefański, 8. Szymon Jopek, 25. Dominik Konieczny, 6. Daniel Ściślak, 7. Lucjan Zieliński (64, 11. Konrad Andrzejczak) – 19. Dawid Wolny.

CHOJNICZANKA: 29. Damian Primel – 54. Grzegorz Szymusik, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 19. Sebastian Szczytniewski – 79. Marcin Kozina (75, 80. Dominik Banach), 6. Oskar Paprzycki, 10. Wojciech Szumilas, 34. Damian Nowacki (84, 4. Sebastian Golak), 77. Antoni Prałat (75, 17. Tomasz Mikołajczak) – 9. Piotr Giel (62, 26. Czesław Raburski).

żółte kartki: Stefański, Piekarski – Szczytniewski, Banach.
czerwona kartka: Sebastian Szczytniewski (56′ – za drugą żółtą).

sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).Proudly made by