Do następnego meczu pozostało

Poszukujemy trenerów do Akademii Chojniczanki!

Jeżeli pasjonujesz się piłką nożną i chcesz współtworzyć jedną z największych Akademii Piłkarskich w województwie pomorskim – to ogłoszenie jest dla Ciebie. Akademia MKS Chojniczanka 1930 poszukuje trenerów do pracy z drużynami 11-osobowymi oraz dziecięcymi.

Wymagamy:
– kwalifikacji trenerskich – licencja UEFA.
– dostępności w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz niektóre weekendy.
– umiejętności nawiązywania relacji z dzieckiem oraz rodzicem.
– chęci dalszego rozwoju.
– mile widziane doświadczenie.

Zapewniamy:
– stałe wynagrodzenie uzależnione m.in. od stopnia uprawnień, doświadczenia oraz ilości jednostek treningowych;
– możliwość współtworzenia jednej z największych Akademii na Pomorzu;
– pracę według programu szkolenia bardzo wysoko ocenionego przez PZPN;
– kompletne wyposażenie w sprzęt trenerski;
– wsparcie koordynatora;
– dodatkowe szkolenia i możliwości stażów;

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: akademia@mkschojniczanka.pl w temacie wiadomości wpisując „Zgłoszenie Trener” oraz swoje imię i nazwisko.

W zgłoszeniu prosimy także o zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.


Przekazane dane będą administrowane przez MKS „Chojniczanka 1930” S.A. z siedzibą w Chojnicach przy ulicy Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice. Każdemu aplikującemu przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdej chwili, w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail na adres: sekretariat@mkschojniczanka.pl.
Dane zbierane w procesie rekrutacji, na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, zostaną wykorzystane wyłącznie w tym procesie rekrutacji. Termin przetwarzania danych osobowych to okres rekrutacji, przy czym nie dłużej niż do 01.06.2024 r.
Zakres danych osobowych, o których mowa powyżej obejmuje:
imię i nazwisko
datę urodzenia
miejsce zamieszkania
wykształcenie
przebieg dotychczasowego zatrudnienia
Obowiązek ujawnienia danych stanowi warunek zawarcia ewentualnej umowy i niepodanie powyższych danych skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o pracę. Każdej aplikującej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych, tj. PUODO

Proudly made by