Do następnego meczu pozostało

Powrót do treningów po obozie

We wtorek 1 lutego piłkarze Chojniczanki rozpoczęli czwarty tydzień przygotowań do rundy wiosennej eWinner 2 Ligi.

 

Bieżący tydzień jest dla zawodników dość krótki, lecz intensywny. Po obozie piłkarze otrzymali jeden dzień wolnego i do klubu na trening stawili się we wtorek rano. Trening miał charakter wprowadzający. Piłkarze byli podzieleni na dwie podgrupy.  Zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz w klubowej siłowni. Środa także będzie stała pod znakiem zajęć łączonych – boisko oraz siłownia. Czwartkowa jednostka treningowa odbędzie się w Tucholi na pełnowymiarowym boisku sztucznym. Tydzień zwieńczy piątkowy sparing z duńskim drugoligowcem Hobro IK na boisku w Opalenicy.

Piłkarze doskonale zdają sobie sprawę, że jakość pracy, którą wykonamy podczas bieżącego tygodnia oraz na jego zakończenie podczas sparingu, będzie najlepszą odpowiedzią na minioną grę kontrolną z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz z Duńczykami będzie najlepszą okazją do zmazania plamy, ale przede wszystkim do ponownego wkroczenia na ścieżkę zwycięstw i skutecznej oraz atrakcyjnej gry – mówi asystent trenera, Tomasz Pozorski.

 

Proudly made by