Do następnego meczu pozostało

Powrót do zajęć (FOTO)

W piątek 5 stycznia piłkarze Chojniczanki spotkali się na pierwszych zajęciach po przerwie.

Piątek i sobota upłynie pod znakiem badań i testów – W piątek skupiamy się na testach siły, mocy mięśniowej, które pomogą nam zaplanować siłowe obciążenia treningowe na najbliższe tygodnie. W sobotę przeprowadzimy testy wytrzymałościowe. Będzie to dokładnie progresywny test mleczanowy. Pozwoli nam to wyznaczyć zawodnikom indywidualne progi przemian beztlenowych i to również robimy, by zindywidualizować obciążenia w okresie przygotowawczym – komentuje Łukasz Radzimiński, trener przygotowania motorycznego.

Do dyspozycji sztabu szkoleniowego są wszyscy zawodnicy z aktualnej kadry Chluby Grodu Tura:
Bramkarze – Damian Primel, Sebastian Szabłowski
Obrońcy – Sebastian Golak, Tomasz Boczek, Andrias Edmundsson, Maciej Kiełkucki, Sebastian Szczytniewski, Jakub Goliński, Mateusz Meyer, Czesław Raburski, Grzegorz Szymusik
Pomocnicy – Oskar Paprzycki, Błażej Szczepanek, Wojciech Szumilas, Kacper Skonieczny, Damian Nowacki, Marcin Kozina, Dominik Banach, Kacper Korczyc i Peter Kolesar
Napastnicy – Alef Firmino, Tomasz Mikołajczak, Antoni Prałat

Proudly made by