Do następnego meczu pozostało

[PRACA] Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. sprzedaży

Klub MKS Chojniczanka 1930 S.A. poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. sprzedaży w Strefie Kibica znajdującej się w Domu Towarowym Libera.

 

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna m.in. za profesjonalną obsługę klienta, obsługę kasy fiskalnej, systemu sprzedaży gadżetów i biletów oraz obsługę sklepu internetowego, a także dbanie o estetykę sklepu. Do obowiązków pracownika należeć będą m.in.: sprzedaż gadżetów klubowych w sklepie stacjonarnym oraz internetowym, sprzedaż biletów i karnetów, realizacja zamówień w e-sklepie, dbanie o właściwe zaopatrzenie sklepu i rozwój sprzedaży.

Jeżeli jesteś osobą która łatwo nawiązuje kontakty, jest dyspozycyjna (również w weekendy), punktualna i nie ma problemu z organizacją pracy, a także obsługą komputera, to właśnie to ogłoszenie jest dla Ciebie! Znajomość programu Symfonia Handel oraz doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Aplikacje w postaci CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: sylwia.zubka@mkschojniczanka.pl.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 730 731 899 lub 664 935 869.

Klub zastrzega sobie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.
W zgłoszeniu prosimy także o zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
Przekazane dane będą administrowane przez MKS "Chojniczanka 1930" S.A. z siedzibą w Chojnicach przy ulicy Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice. Każdemu aplikującemu przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetrwarzania, a także prawo do do wniesienia sprzeciwu wobec przetrwarzania i prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdej chwili, w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail na adres: sekretariat@mkschojniczanka.pl.
Dane zbierane w procesie rekrutacji, na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, zostaną wykorzystane wyłącznie w tym procesie rekrutacji. Termin przetrwarzania danych osobowych to okres rekrutacji, przy czym nie dłużej niż do 01.12.2022 r.
Zakres danych osobowych, o których mowa powyżej obejmuje:
imię i nazwisko
datę urodzenia
miejsce zamieszkania
wykształcenie
przebieg dotychczasowego zatrudnienia
Obowiązek ujawnienia danych stanowi warunek zawarcia ewentualnej umowy i niepodanie powyższych danych skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o pracę. Każdej aplikującej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych, tj. PUODO

Proudly made by