Do następnego meczu pozostało

[PRACA] Pracuj w Chojniczance!

Dołącz do naszej drużyny i wspólnie twórzmy „Chlubę Grodu Tura”!

Jeśli „czujesz” sport, uwielbiasz wyzwania, masz głowę pełną pomysłów i ręce gotowe do pracy – to może być praca dla Ciebie. Chcesz kształtować losy swojego ulubionego klubu i przy okazji móc wyrazić tym swoją kreatywność i inicjatywność? Mamy w takim razie bardzo atrakcyjną propozycję. W naszym klubie czekają na Ciebie zadania z zakresu administracji, marketingu, sprzedaży i komunikacji.

OBOWIĄZKI

– nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi;
– współtworzenie Klubu Biznesu Chojniczanki;
– organizacja meczów i wydarzeń;
– promocja Klubu;
– wsparcie działu komunikacji;
– pomoc w rozwoju Strefy Kibica

WYMAGANIA

– prawo jazdy kategorii B;
– silne umiejętności komunikacyjne i współpracy zespołowej;
– umiejętność skutecznego negocjowania i budowania relacji;
– dyspozycyjność w tym także w weekendy;
– wysokich zdolności organizacji pracy własnej;

W zamian oferujemy wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i zaangażowania, znalezienie się w samym środku wydarzeń związanych z funkcjonowaniem profesjonalnego klubu piłkarskiego, ciekawe zadania oraz sporo sportowych emocji.

Jeśli jesteś gotów/a wkroczyć na boisko administracyjne i zainicjować nowe projekty, prześlij swoje CV na adres: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl w temacie wiadomości wpisując „Praca w Chojniczance” oraz swoje imię i nazwisko. W zgłoszeniu prosimy także o zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

Przekazane dane będą administrowane przez MKS „Chojniczanka 1930” S.A. z siedzibą w Chojnicach przy ulicy Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice. Każdemu aplikującemu przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdej chwili, w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail na adres: sekretariat@mkschojniczanka.pl.
Dane zbierane w procesie rekrutacji, na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, zostaną wykorzystane wyłącznie w tym procesie rekrutacji. Termin przetwarzania danych osobowych to okres rekrutacji, przy czym nie dłużej niż do 01.03.2024 r.

Zakres danych osobowych, o których mowa powyżej obejmuje:
imię i nazwisko
datę urodzenia
miejsce zamieszkania
wykształcenie
przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Obowiązek ujawnienia danych stanowi warunek zawarcia ewentualnej umowy i niepodanie powyższych danych skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o pracę. Każdej aplikującej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych, tj. PUODO

Więcej informacji na temat pracy:
mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl
telefon: 664 935 869

Proudly made by