Do następnego meczu pozostało

Pracuj w Chojniczance!

Dołącz do naszej drużyny i wspólnie twórzmy "Chlubę Grodu Tura"!

 


Jeśli "czujesz" sport, uwielbiasz wyzwania, masz głowę pełną pomysłów i ręce gotowe do pracy – to może być praca dla Ciebie.
Twoim obowiązkiem będzie robienie wszystkiego co możliwe, a pomoże w dalszym rozwoju naszego klubu. Czekają na Ciebie zadania z zakresu administracji, marketingu, sprzedaży i komunikacji.

Oprócz elementów wymienionych wyżej, od kandydatów oczekujemy:
– wysokich zdolności organizacji pracy własnej;
– wiedzy z zakresu marketingu, sprzedaży i administracji;
– dyspozycyjności, rzetelności i samodzielności;
– prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, ciekawe zadania oraz sporo sportowych emocji.
Ogłoszenie dotyczy osób zamieszkałych w Chojnicach lub okolicy.

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: mikolaj.szalewski@mkschojniczanka.pl w temacie wiadomości wpisując "Zgłoszenie do pracy" oraz swoje imię i nazwisko.
W zgłoszeniu prosimy także o zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

Przekazane dane będą administrowane przez MKS "Chojniczanka 1930" S.A. z siedzibą w Chojnicach przy ulicy Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice. Każdemu aplikującemu przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetrwarzania, a także prawo do do wniesienia sprzeciwu wobec przetrwarzania i prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdej chwili, w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail na adres: sekretariat@mkschojniczanka.pl.
Dane zbierane w procesie rekrutacji, na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, zostaną wykorzystane wyłącznie w tym procesie rekrutacji. Termin przetrwarzania danych osobowych to okres rekrutacji, przy czym nie dłużej niż do 01.12.2021 r.
Zakres danych osobowych, o których mowa powyżej obejmuje:
imię i nazwisko
datę urodzenia
miejsce zamieszkania
wykształcenie
przebieg dotychczasowego zatrudnienia
Obowiązek ujawnienia danych stanowi warunek zawarcia ewentualnej umowy i niepodanie powyższych danych skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o pracę. Każdej aplikującej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych, tj. PUODO
Proudly made by