Presto Stal zwiększa wsparcie dla Chojniczanki

Presto Stal zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych! Od startu obecnego sezonu logotyp naszego Platynowego Partnera eksponowany jest na froncie koszulek meczowych pierwszej drużyny.
Zapraszamy do odsłuchania wypowiedzi Prezesa klubu Jarosława Klauzo oraz Prezesa firmy Presto Stal Rafała Piechowskiego ze specjalnie zwołanej na tę okazję konferencji.

YouTube player

PRESTO STAL to hurtownia stali, która od wielu lat działa w branży wyrobów hutniczych i logistyki.

Jako lider rynku lokalnego, oferuje pełen asortyment wyrobów stalowych wiodących hut krajowych i zagranicznych.

Dostarcza certyfikowane produkty małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz Klientom indywidualnym na terenie całego kraju oraz za granicą. Posiada rozbudowaną flotę transportową.

Firma Presto Stal stale się rozwija, rozszerzając swoją ofertę oraz podnosząc jakość swoich usług. Służą fachowym doradztwem technicznym i gwarantują niskie ceny.

Oferta naszego Partnera: www.prestostal.pl

Dziękujemy za wsparcie!