Do następnego meczu pozostało

Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Platynowym sponsorem Chojniczanki

Przedsiębiorstwo Budowlane Górski to jedna z wiodących firm deweloperskich w Trójmieście, która nie boi się wyzwań i bezustannie stara się sprostać oczekiwaniom klientów.

Działalność budowlaną firmy GÓRSKI uzupełnia mecenat nad kulturą oraz wsparcie dla drużyn sportowych.

Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa owocuje dziś bardzo szeroką, zróżnicowaną ofertą dla klientów.

Wśród realizacji dewelopera znajdują się eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta takie jak osiedle Browar Gdański, Kamienica Tobiasza, czy  apartamenty Angielska Grobla na Starym Mieście w Gdańsku.

Realizacje PB Górski to nie tylko mieszkania.

Deweloper w ostatnim czasie postawił także na inwestycje handlowo-usługowe. Galeria Metropolia to unikalne centrum handlowe zintegrowane z dworcem kolejowym Gdańsk Wrzeszcz, gdzie do dyspozycji klientów oddane zostały różnorodne sklepy znanych marek, największy kompleks kinowy w okolicy, a także hotel.

Hotel Quadrille Conference & Spa

Do realizacji firmy należy Pięciogwiazdkowy Hotel Quadrille, XVIII-wieczny zespół parkowo-pałacowy zlokalizowany w Gdyni Orłowie. PB Górski przekształcił ten historyczny obiekt w ekskluzywny hotel butikowy o wyjątkowym designie nawiązującym m.in. do „Alicji w Krainie Czarów”. Na całość składają się oryginalne wnętrza, niepowtarzalne pokoje hotelowe, imponująca strefa MediSpa z podziemnym basenem, autorska restauracja Biały Królik, nowocześnie wyposażona sala konferencyjna oraz malowniczy park.

Rozmach i różnorodność inwestycji prowadzonych przez firmę Górski pokazuje odwagę i konsekwencję w wieloletnim działaniu przedsiębiorstwa.

Dziś aktywność dewelopera nie ogranicza się tylko do działań budowlanych. Firma GÓRSKI wspiera także sportowe talenty, sponsoruje wydarzenia sportowe i kulturalne.

Założycielem spółki PB Górski, ze stuprocentowym polskim kapitałem, jest Bogdan Górski, który dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy w przeciągu przeszło 40 lat stworzył prężną firmę budowlaną i deweloperską. Dzięki temu, przez wiele lat, firma zdążyła rozwinąć m.in. własną, niezależną bazę dystrybucyjną, która ułatwia cały proces realizacji inwestycji. Obecnie PB Górski jest w posiadaniu własnej żwirowni, maszyn do rozdrabniania kruszywa, jest także producentem betonu.

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług, a także zadowolenia klientów są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane na przestrzeni lat.

 To właśnie one dają powód do dumy dla Zarządu i przekonują, że obrana droga rozwoju jest słuszna i tylko wysoka jakość oraz solidność wykonywanych usług mogą być gwarancją sukcesu. Spółkę, ze stu procentowym kapitałem polskim reprezentują jej założyciele i obecni członkowie Zarządu: Bogdan Górski – Prezes, Iwona Górska – Wiceprezes oraz Marcin Górski – Wiceprezes.

www.pbgorski.pl

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by