Do następnego meczu pozostało

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FOSA Krzysztof Szczepański sponsorem Srebrnym klubu

Nie zwalniamy tempa i przedstawiamy Państwu kolejnego, nowego Partnera Chojniczanki.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FOSA Krzysztof Szczepański sponsorem Srebrnym klubu.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FOSA Krzysztof Szczepański powstało w 01.04.1996 r. Firma zajmuje się świadczeniem usług geodezyjnych takich jak: podziały nieruchomości, wznowienia granic nieruchomości, sporządzanie map do celów projektowych, wytyczenia obiektów budowlanych oraz geodezyjnymi inwentaryzacjami powykonawczymi obiektów budowlanych.

Biuro naszego Partnera znajduje się przy ulicy Młyńskiej 9 w Chojnicach.

Zapraszamy również na: www.chojnice-geodezja.pl

GEOFOSA dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by