Do następnego meczu pozostało

Przemysław Sajdak zawodnikiem Chojniczanki

24-letni pomocnik podpisał kontrakt z Chojniczanką i od nadchodzącego sezonu 2024/2025 Betclic 2 Ligi będzie reprezentował Żółto-Biało-Czerwone barwy. Umowa została zawarta na dwa lata.

Ostatnie trzy sezony Przemysław Sajdak grał dla Skry Częstochowa, dla której rozegrał 78 meczów. W zakończonym niedawno sezonie 2023/2024 2 Ligi dziewięciokrotnie trafiał do bramki rywala.

Wychowanek Karpaty Krosno, w którym grał do końca sezonu 2017/2018. Następnie występował w Puszczy Niepołomice oraz w ŁKS-esie Łódź. Łącznie na swoim koncie ma 139 meczów — zarówno w 1, jak i 2 Lidze — gdzie strzelił 10 bramek i zaliczył 7 asyst. Na boisku spędził w sumie 7.500 minut.

Cieszę się bardzo, że dołączyłem do Chojniczanki. Jestem w pełni przygotowany do nowego sezonu i tego, aby razem z zespołem walczyć o jak najwyższe cele. Już nie mogę się doczekać nowego rozdziału z mojej karierze” – Przemysław Sajdak.

Trafia do nas kolejny zawodnik, który wyróżniał się w poprzednim sezonie na tle drugiej ligi.   Przemysław Sajdak to bardzo skuteczny i uniwersalny pomocnik. Jest w takim wieku, by jeszcze zrobić postęp, a to będzie tylko z korzyścią dla Klubu” – komentuje Damian Wróbel, Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Przemku, witamy w Chlubie Grodu Tura!

NowaTURa 2.0

Proudly made by