Do następnego meczu pozostało

Przygotowania przed inauguracją wiosny z Radunią Stężyca

Po wygranym sparingu ze Stomilem Olsztyn zespół otrzymał od Trenera Tomasza Kafarskiego dwa dni wolnego. Do wspólnych zajęć piłkarze i sztab wrócą we wtorek, a w niedzielę rozegrają pierwszy mecz po przerwie zimowej.

 

Przed nami bardzo istotny tydzień. Sześć dni, które pozostały nam do inauguracji wiosennego grania, mamy bardzo precyzyjnie rozplanowane. Praca, którą wykonamy podczas treningów odbywających się na boisku oraz jednostek teoretycznych, będzie doskonaleniem naszych modelowych działań w kontekście tego, jak funkcjonuje nasz najbliższy rywal – mówi asystent trenera, Tomasz Pozorski.

Plan na nadchodzący tydzień:
21 lutego (poniedziałek): dzień wolny
22 lutego (wtorek): poranny trening na boisku
23 lutego (środa): trening na boisku oraz siłownia
24 lutego (czwartek): poranny trening na boisku oraz odnowa biologiczna
25 lutego (piątek): poranny trening na boisku oraz odnowa biologiczna
26 lutego (sobota): poranny trening na boisku
27 lutego (niedziela): 21. Kolejka eWinner 2 Liga – Radunia Stężyca (W), 13.00

Proudly made by