Pucharowa środa

Pucharowa środa w Chojniczance! 22 września pierwszy zespół rozpocznie grę w głównym turnieju Fortuna Pucharu Polski. Rywalem w 1/32 finału będzie Ślęza Wrocław.
Swoje mecze w Pucharze Polski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej rozegra druga i trzecia drużyna Chojniczanki. Rezerwy rozpoczynają swoje zmagania właśnie od trzeciej rundy, gdzie los przydzielił im Sokoła Zblewo. Chojniczanka III czyli drużyna Juniora A1 po wyeliminowaniu MKP Szlachta i Brdy Rytel zagra na Modraku z Tęczą Brusy.

FORTUNA PUCHAR POLSKI1/32 FINAŁU (trener: Tomasz Kafarski)
Ślęza Wrocław – Chojniczanka (środa, 16:00 – Kompleks Piłkarski 1KS Ślęza. RELACJA)

PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN (OKRĘG GDAŃSK) – III RUNDA (trener: Piotr Ciołkowski)
Sokół Zblewo – Chojniczanka II (środa, 16:30 – Stadion w Zblewie)
AKTUALIZACJA: Sokół wycofał się z rozgrywek. Walkower dla Chojniczanki II.

PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN (OKRĘG GDAŃSK) – III RUNDA (trener: Maciej Kuczkowski)
Chojniczanka III (Junior A1) – Tęcza Brusy (środa, 17:00 – Modrak)