Do następnego meczu pozostało

Pucharowy mecz z Hutnikiem w środę 27 lipca

Mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Hutnikiem Kraków rozegrany zostanie w środę 27 lipca o godzinie 19:30.

 

W związku z wyłączeniem klubów – uczestników rozgrywek UEFA (Lech Poznań, Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk) – z obowiązku udziału w meczach I rundy Fortuna Pucharu Polski, zmianie uległa formuła rozegrania spotkań Rundy Wstępnej, w której będzie uczestniczyć 20 drużyn:

a) 18 drużyn, które w sezonie 2021/2022 uczestniczyły w rozgrywkach eWinner 2. Ligi;
b) 2 drużyny, które w sezonie 2021/2022 zajęły miejsca 17-18 w tabeli rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Zgodnie z regulaminem rozgrywek, pary zostały ustalone według kolejności drużyn w tabeli. Według tego schematu, rywalem Chojniczanki został zespół Hutnika Kraków.

Bilety na mecz z Hutnikiem będą dostępne od środy 20 lipca. Ceny wejściówek pozostają takie same jak w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi (normalny: 20 zł, ulgowy: 15 zł – również w dniu meczu).
Można jednak obniżyć cenę biletu na pucharowe starcie. Co trzeba zrobić? W środę 20 lipca startuje również sprzedaż biletów na mecz 3. kolejki z Chrobrym Głogów. Kupując bilet na mecz z Chrobrym, wejściówka na mecz z Hutnikiem kosztować będzie 10 zł. Promocja dotyczy tylko zakupów w Strefie Kibica i nie obowiązuje przy sprzedaży online.
Posiadacze karnetów na sezon 2022/23 lub na rundę jesienną 2022 wchodzą na mecz za darmo i nie muszą potwierdzać swojej obecności na stadionie (spotkanie zostanie nabite zdalnie na kartę karnetową).

PARY RUNDY WSTĘPNEJ
Górnik Polkowice – GKS Bełchatów
GKS Jastrzębie – Sokół Ostróda
Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – KKS Kalisz
Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca – Wisła Puławy
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg

Proudly made by