Do następnego meczu pozostało

Pucharowy mecz ze Ślęzą w środę 22 września

Poznaliśmy termin meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski ze Ślęzą Wrocław. Spotkanie zaplanowane zostało na środę 22 września o godzinie 16:00.

 

Pucharowy przeciwnik Chojniczanki swoje mecze rozgrywa na sztucznej płycie, a sam obiekt położony jest na wrocławskich Kłokoczycach. Wiadomo już, że spotkanie nie jest uwzględnione w planie transmisyjnym telewizji Polsat, która jest wyłącznym posiadaczem praw telewizyjnych na mecze Fortuna Pucharu Polski. Oznacza to, że mecz nie będzie transmitowany ani w TV ani w internecie.

Po 6. kolejkach Ślęza Wrocław jest wiceliderem tabeli w rozgrywkach III ligi grupie III.
Nie będzie to pierwsza przygoda Ślęzy w Pucharze Polski na szczeblu centralnym. W sezonie 1994/95 pucharowy przeciwnik Chojniczanki dotarł do 1/8 finału.

 

Proudly made by