Pudełka prezentowe Chojniczanki. Specjalna oferta przy zakupie koszulek meczowych

W ofercie Strefy Kibica Chojniczanki pojawiły się pudełka prezentowe z herbem Chojniczanki.

Z tej okazji przygotowaliśmy także specjalną promocję. Przy każdym zakupie koszulki meczowej na sezon 2021/22 lub koszulki meczowej wyjazdowej na sezon 2021/22, dorzucamy dwa autografy zawodników pierwszej drużyny, a koszulkę zapakujemy w klubowe pudełko. Oferta jest ważna do końca sezonu 2021/22 i dotyczy zakupów w Strefie Kibica oraz sklepie internetowym.

PUDEŁKO PREZENTOWE

KOSZULKA MECZOWA

KOSZULKA MECZOWA WYJAZDOWA

Produkt dostępny w sprzedaży w Strefie Kibica Chojniczanki i sklepie internetowym – sklep.mkschojniczanka.pl
Nasz sklep w Domu Towarowym Libera jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 i w soboty od 9:30 do 13:30. Zapraszamy na zakupy.