Do następnego meczu pozostało

Pula biletów na finał Pucharu Polski Pomorskiego ZPN

W środę 21 czerwca o godzinie 17:00 w Stężycy rozegrany zostanie finał Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Rezerwy Chojniczanki zmierzą się w nim z Gryfem Wejherowo. Organizatorem spotkania jest wojewódzki związek, a sam mecz jest biletowany.

Każdemu z klubów grających w finale przysługuje pula biletów. Arena Radunia to obiekt o pojemności poniżej 1000 miejsc, więc liczba udostępnionych miejsc jest mocno ograniczona. Wstęp na mecz jest darmowy, ale trzeba posiadać wejściówkę / zaproszenie.

Kibice, zainteresowani uczestnictwem i wspieraniem rezerw Chojniczanki w środowym finale, mogą zgłaszać się po darmowe bilety w siedzibie naszego klubu w poniedziałek (19.06) od godziny 12:00 do 16:00 i we wtorek (20.06) od godziny 9:00 do 12:00 w pokoju 202 lub do wyczerpania puli. Zakres potrzebnych danych do odbioru biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL osoby, która będzie wchodzić na stadion.

W dniu meczu na stadionie nie będzie prowadzona dystrybucja wejściówek. Kibice będą mieli przydzielone swoje strefy na trybunach (kibice gości, kibice gospodarzy oraz kibice neutralni będą kierowani do sektorów przez służby informacyjne).

W temacie dystrybucji wejściówek przez Chojniczankę można kontaktować się z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by