Do następnego meczu pozostało

Puszcza Niepołomice – Chojniczanka 3:2 (1:1)

Chojniczanka przegrała z Puszczą Niepołomice 2:3 w meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi.

 

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla Chojniczanki. W 7 minucie Tomasz Mikołajczak wyprowadził nas na prowadzenie. W 28 minucie piłkę do siatki skierował Bartłomiej Kalinkowski, ale sędzia po długiej analizie VAR nie uznał gola dla Chojniczanki, dopatrując się spalonego. 10 minut później długa analiza VAR i rzut karny dla Puszczy, gdzie sędziowie VAR zauważyli zagranie ręką Michała Mikołajczyka. Jedenastkę na gola zamienił Lucjan Klisiewicz. W drugiej połowie kolejne sytuacje Chojniczanki, ale brakowało skutecznośći, a, że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, to w 80 minucie Lucjan Klisiewicz zdobył gola numer dwa dla gospodarzy, a cztery minuty później Puszcza prowadziła już 3:1 i również za sprawą Klisiewicza. W doliczonym czasie gry kontaktowego gola strzelił Marcin Grolik i choć Chojniczanka próbowała jeszcze wyrównać, to nie udało się już zapakować piłki do siatki. Po czterech kolejkach nasz zespół wciąż bez zwycięstwa w Fortuna 1 Lidze.

4. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – CHOJNICZANKA 3:2 (1:1)
0:1 – Tomasz Mikołajczak (7')
1:1 – Lucjan Klisiewicz (38' – z rzutu karnego)
2:1 – Lucjan Klisiewicz (80')
3:1 – Lucjan Klisiewicz (84')
3:2 – Marcin Grolik (93')

PUSZCZA: 1. Kewin Komar – 6. Marcel Pięczek, 4. Tomasz Wojcinowicz, 27. Łukasz Sołowiej, 21. Michał Koj – 17. Jakub Bartosz (32, 7. Grzegorz Aftyka), 70. Wojciech Hajda, 14. Jakub Serafin, 20. Kacper Cichoń (32, 11. Émile Thiakane; 90, 8. Piotr Mroziński), 10. Hubert Tomalski – 18. Lucjan Klisiewicz (90, 9. Rafał Boguski).

CHOJNICZANKA: 31. Bartosz Neugebauer – 2. Sebastian Golak, 3. Marcin Grolik, 5. Mateusz Bartosiak – 7. Adam Ryczkowski, 4. Paweł Czajkowski (87, 6. Szymon Drewniak), 23. Bartłomiej Kalinkowski (70, 8. Sam van Huffel), 27. Filip Karbowy (70, 11. Kamil Mazek), 28. Michał Mikołajczyk (87, 9. Patryk Tuszyński) – 17. Tomasz Mikołajczak (59, 77. Łukasz Wolsztyński), 30. Szymon Skrzypczak.

żółte kartki: Klisiewicz, Hajda, Mroziński – Mikołajczak, Mikołajczyk, Wolsztyński, Karbowy, Drewniak.

 

Proudly made by