Radosław Trochimiuk arbitrem głównym meczu z Radunią Stężyca

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 10. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Radunia Stężyca będzie Radosław Trochimiuk z Przasnysza.

Asystentami przy linii będą Marcin Adamski oraz Piotr Zając. Jako sędzia techniczny wyznaczony został Wojciech Płókarz.

Radosław Trochimiuk prowadził cztery mecze Chojniczanki. Chluba Grodu Tura w tych meczach zdobyła cztery punkt – raz wygrywając, raz remisując i dwukrotnie przegrywając. Ostatni mecz z sędzią Trochimiukiem w roli głównego arbitra, to spotkanie ze Skrą Częstochowa z rundy wiosennej sezonu 2022/23. Chojniczanka wygrała wtedy 2:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 10. KOLEJKI 2 LIGI

22 września (piątek):

Wisła Puławy – Lech II Poznań, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca, godz. 19:30, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków, godz. 20:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

23 września (sobota):

Zagłębie II Lubin – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań).
Pogoń Siedlce – Kotwica Kołobrzeg, godz. 16:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).

24 września (niedziela):

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom, godz. 15:00, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).
ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg, godz. 17:45, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).

25 września (poniedziałek):

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Olimpia Grudziądz, godz. 20:15, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).