Radosław Trochimiuk sędzią meczu z Olimpią Elbląg

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 16. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Olimpia Elbląg – Chojniczanka będzie Radosław Trochimiuk z Przasnysza.

Asystentami sędziego będą Dariusz Ignatowski i Jakub Jankowski. Natomiast funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Paweł Gwiazda.

Radosław Trochimiuk nie prowadził jeszcze meczu Chojniczanki. W ubiegłym tygodniu był natomiast arbitrem technicznym na meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 16. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

5 listopada (piątek):

Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Stal Rzeszów – GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Znicz Pruszków – Hutnik Kraków, godz. 18:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).

6 listopada (sobota):

Sokół Ostróda – Lech II Poznań, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce, godz. 13:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Mysłowice).
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Przasnysz).
KKS Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 18:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Gliwice).
Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

7 listopada (niedziela):

Radunia Stężyca – Motor Lublin, godz. 13:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).