Radunia Stężyca – Chojniczanka 0:3 (0:1)

Chojniczanka przekonująco wygrywa na inuaugrację piłkarskiej wiosny w eWinner 2 Lidze. Chluba Grodu Tura pokonała Radunię Stężyca 3:0. Wynik otworzył Sam van Huffel już w 6 minucie spotkania. W drugiej połowie błyskawiczne trafienie zaliczył Artur Pląskowski. Napastnik pokusił się o dublet, bo pewnie wykorzystał rzut karny w 73 minucie.

21. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: RADUNIA STĘŻYCA – CHOJNICZANKA 0:3 (0:1)
0:1 – Sam van Huffel (6')
0:2 – Artur Pląskowski (46')
0:3 – Artur Pląskowski (76' – z rzutu karnego)

RADUNIA: 1. Kacper Tułowiecki – 15. Jakub Witek, 4. Przemysław Szur, 6. Rafał Kosznik – 21. Maciej Orłowski (74, 25. Szymon Nowicki), 27. Jakub Letniowski (55, 7. Damian Szuprytowski), 2. Dmytro Baszłaj, 77. Wojciech Łuczak, 10. Radosław Stępień (64, 28. Janusz Surdykowski), 13. Kuba Lizakowski (75, 5. Nikodem Potrac) – 11. Dawid Retlewski (74, 20. Michał Miller).

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda –  3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 25. Kacper Kasperowicz – 14. David Niepsuj (79, 11. Kamil Mazek), 8. Sam van Huffel, 4. Paweł Czajkowski, 77. Łukasz Wolsztyński (74, 45. Mateusz Cegiełka), 28. Michał Mikołajczyk (89, 31. Sebastian Olszewski) – 7. Artur Pląskowski (74, 30. Szymon Skrzypczak), 17. Tomasz Mikołajczak (89, 91. Mateusz Klichowicz).

żółte kartki: Letniowski, Stępień, Kosznik, Lizakowski, Witek – Mikołajczak, Niepsuj.
sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).