Do następnego meczu pozostało

Rafał Majtyka wzmocni rezerwy Chojniczanki

Rafał Majtyka wraca na Mickiewicza 12 i zasili drużynę rezerw Chojniczanki. 22-letni środkowy pomocnik związał się z naszym klubem kontraktem do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok.

Majtyka w rundzie jesiennej był zawodnikiem IV-ligowego Leśnika Manowo dla którego zagrał w 15 meczach.

Bez wątpienia pojawienie się Rafała w drugim zespole podniosło poziom cech wolicjonalnych w drużynie. Jest to zawodnik o charakterystyce defensywnej, który z pewnością swoim doświadczeniem wprowadzi sporo jakości i spokoju podczas fazy obrony. Ten transfer wpisuje się doskonale w strategię budowania drugiego zespołu, polegającą na wykorzystywaniu zawodników o wysokim potencjale, których drogi w przeszłości przecinały się z Chojniczanką – mówi trener rezerw Tomasz Pozorski.

Rafał reprezentował barwy Chojniczanki w latach 2014-2016. W pierwszym zespole zagrał w dwóch meczach. Później był wypożyczony do Gwardii Koszalin z którą awansował do II ligi. Dla klubu z Koszalina zagrał w 49 meczach i zdobył 1 bramkę. W rundzie wiosennej sezonu 2018/19 i w sezonie 2019/20 reprezentował IV-ligowego Lubuszanina Trzcianka.

Rafał, witamy z powrotem w Chojnicach. Powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by