Rafał Rokosz sędzią meczu z Pogonią Siedlce

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 10. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Pogoń Siedlce – Chojniczanka będzie Rafał Rokosz z Katowic.

Asystentami na linii będą Adam Jakubczyk i Marcin Jakowenko. Funkcję arbitra technicznego będzie pełnił Maciej Lanckowski.

Sędzia Rokosz prowadził sześć spotkań Chojniczanki. Bilans naszej drużyny w tych meczach to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 2 porażki. Ostatni z nich rozegrany został w ostatnią środę we Wrocławiu ze Ślęzą.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 10. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI
24 września (piątek):
Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów, godz. 15:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).

25 września (sobota):

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Motor Lublin, godz. 13:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Sokół Ostróda – Ruch Chorzów, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

26 września (niedziela):

Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Radunia Stężyca – Wisła Puławy, godz. 15:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań, godz. 18:15, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków, godz. 19:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).