Rafał Rokosz sędzią meczu ze Ślęzą Wrocław

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Arbitrem głównym meczu Ślęza Wrocław – Chojniczanka będzie Rafał Rokosz z Katowic.

Funkcję asystenta sędziego będą pełnił Adam Jakubczyk i Marcin Kasprzyk, a sędziego technicznego – Jakub Dmuch.

Sędzia Rokosz prowadził pięć spotkań Chojniczanki. Bilans naszej drużyny w tych meczach to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Ostatni mecz został rozegrany rok temu. Żółto-biało-czerwoni przegrali wtedy ze Skrą Częstochowa 1:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 1/32 FINAŁU FORTUNA PUCHARU POLSKI

21 września (wtorek):
Ruch Zdzieszowice – Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Polonia Środa Wielkopolska – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 15:30, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Szczecin, godz. 18:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Śląsk II Wrocław – Zagłębie Lubin, godz. 20:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).

22 września (środa):
Górnik Zabrze – Radomiak Radom, godz. 14:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Orlęta Radzyń Podlaski – Lechia Zielona Góra, godz. 15:30, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Concordia Elbląg – Unia Skierniewice, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Ślęza Wrocław – Chojniczanka Chojnice, godz. 16:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Wigry Suwałki – Legia Warszawa, godz. 17:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 19:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Miedź Legnica – Odra Opole, godz. 19:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Stal Rzeszów – Raków Częstochowa, godz. 19:15, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Włocłavia Włocławek – Piast Gliwice, godz. 19:46, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Korona Kielce – Wisła Płock, godz. 20:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Stal Mielec – Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

23 września (czwartek):
ŁKS Łódź – Cracovia, godz. 17:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 20:30, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).