Do następnego meczu pozostało

Raport kartkowy: dwa mecze zawieszenia Edmundssona

Komisja Dyscyplinarna PZPN na posiedzeniu w dniu 17.08 ukarała defensora Chojniczanki, Andriasa Edmundssona dwoma meczami dyskwalifikacji w rozgrywkach 2 Ligi. Zawieszenie dotyczy najbliższych meczów Chluby Grodu Tura ze Stalą Stalowa Wola oraz Olimpią Grudziądz. Przypomnijmy, że Edmundsson został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką w ostatnim starciu z Kotwicą Kołobrzeg za faul na zawodniku drużyny przeciwnej.

RAPORT KARTKOWY – SEZON 2023/24

ŻÓŁTE KARTKI
3 – Ariel Borysiuk
2 – Tomasz Boczek, Sebastian Szczytniewski, Grzegorz Szymusik
1 – Peter Kolesar, Marcin Kozina, Tomasz Mikołajczak, Oskar Paprzycki, Damian Primel, Czesław Raburski, Błażej Szczepanek

CZERWONE KARTKI
1 – Andrias Edmundsson

Proudly made by