Raport kartkowy: pauza Byrtka i Klichowicza

W najbliższym meczu Chojniczanki z Lechem II Poznań trener Tomasz Kafarski nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników. Damian Byrtek i Mateusz Klichowicz zostali zawieszeni na jeden mecz za nadmiar kartek. Byrtek w meczu z Motorem ujrzał ósmą żółtą kartkę w sezonie, a Klichowicz czwartą.

W naszym zespole uważać muszą Mateusz Cegiełka, Paweł Czajkowski, David Niepsuj i Łukasz Wolsztyński, których od przymusowej pauzy dzieli jedna żółta kartka.

RAPORT KARTKOWY – ŻÓŁTE KARTKI W SEZONIE 2021/22
8 – Damian Byrtek (pauzuje)
7 – Mateusz Cegiełka (zagrożony pauzą w meczu z Garbarnią)
6 – Michał Grobelny, Tomasz Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Sebastian Olszewski