Do następnego meczu pozostało

Raport kartkowy: pauza Gliba Bukhala

Przed Chojniczanką pojedynek z Podbeskidziem Bielsko-Biała (niedziela, 18:00). Wiadomo już, że będzie trzeba ponownie nieco przemeblować linię obrony. W najbliższej kolejce nie będzie mógł zagrać środkowy obrońca Glib Bukhal, który obejrzał czwartą żółtą kartką w sezonie. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie już za to Michał Mikołajczyk pauzujący za kartki w starciu z Bruk-Bet Termaliką.

ŻÓŁTE KARTKI – SEZON 2022/23 (*aktualnie grający zawodnicy)
8 – Michał Mikołajczyk
7 – Paweł Czajkowski
6 – Filip Karbowy
5 – Mateusz Bartosiak, Szymon Drewniak, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz
4 – Glib Bukhal, Bartłomiej Kalinkowski, Tomasz Mikołajczak
3 – David Niepsuj, Patryk Tuszyński, Sam van Huffel
2 – Michał Jakóbowski, Adam Ryczkowski, Szymon Skrzypczak, Daniel Szelągowski, Grzegorz Szymusik
1 – Damian Byrtek, Mateusz Kuchta, Kamil Mazek

Proudly made by