Do następnego meczu pozostało

Raport kartkowy: powrót Pląskowskiego, pauza Wolsztyńskiego

W ostatnim meczu sezonu 2021/22, żółto-biało-czerwoni zmierzą się z KKS-em Kalisz. W kadrze Chojniczanki zabraknie Łukasza Wolsztyńskiego, który w ostatnim spotkaniu z Olimpią Elblag, ujrzał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Po przymusowej pauzie wraca za to Artur Pląskowski, który w meczu z Garbarnią Kraków został ukarany czerwoną kartką, co skutkowało zawieszeniem na dwa mecze ligowe.

 

RAPORT KARTKOWY – ŻÓŁTE KARTKI W SEZONIE 2021/22
8 – Damian Byrtek, Mateusz Cegiełka
7 – Michał Mikołajczyk, Sebastian Olszewski
6 – Michał Grobelny, Marcin Grolik, Tomasz Mikołajczak, Sam van Huffel
5 – Mateusz Bartosiak,
4 – Mateusz Klichowicz, Łukasz Wolsztyński
3 – Paweł Czajkowski, David Niepsuj
2 – Kamil Broda
1 – Filip Karbowy, Kamil Mazek, Artur Pląskowski, Szymon Skrzypczak, Daniel Ściślak, Marcin Trojanowski

Proudly made by