Do następnego meczu pozostało

Raport statystyczny z meczu Chojniczanka – Skra Częstochowa

Statystyczne podsumowanie meczu 25. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Skra Częstochowa.

Chojniczanka przegrała w ostatni weekend ze Skrą Częstochowa 1:3. Jedyną bramkę dla Chojniczanki zdobył Maciej Kona popisując się pięknym strzałem z dystansu. Asystę przy bramce zaliczył Adam Ryczkowski.

Podopieczni trenera Adama Noconia oddali w sobotę 17 strzałów na bramkę. Skra próbowała 12 razy. W strzałach celnych mamy 65 dla Chojniczanki. W naszym zespole 5 strzałów oddał Adam Ryczkowski. W zespole gości najczęściej Pawła Sokoła próbował pokonać Piotr Nocoń (3) z czego jedno podejście okazało się skuteczne. Współczynnik xG Chojniczanki w tym meczu wyniósł 2.1, a Skry 1.33. Najlepsze sytuacje do zdobycia bramki w naszym zespole miał Adam Ryczkowski (0.54) i Tomasz Mikołajczak (0.76).

Posiadanie piłki w sobotnim spotkaniu było na korzyść Chojniczanki. Gospodarze mieli 54% posiadania piłki. Chluba Grodu Tura wymieniła 512 podań z czego 87% było celnych. Skra podawała 429 razy i 78% podań było celnych. Najaktywniejszy był Maciej Kona, który podawał 71 razy. Natomiast najwięcej celnych podań zanotował Paweł Czajkowski (65). Po 3 kluczowe podania zaliczył Tomasz Mikołajczak i Mateusz Klichowicz.

W pojedynkach wyraźnie skuteczniejszy był zespół Skry Częstochowa. W ostatnim meczu przeprowadzono 136 pojedynków. Goście wygrali 61% z nich. Najwięcej pojedynków stoczył Tomasz Mikołajczak (21). Pojedynków w powietrzu było natomiast tylko 2075% z nich skończyło się wygraną Skry. Indywidualnie najczęściej w górne pojedynki wdawał się Tomasz Mikołajczak (5).

Najwyższy wskaźnik InStat Index miał Piotr Nocoń ze Skry (282). W Chojniczance był to Tomasz Mikołajczak (265).

źródło danych: InStat
Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by