Do następnego meczu pozostało

Raport statystyczny z meczu Chojniczanka – Wigry Suwałki

Statystyczne podsumowanie meczu z Wigrami Suwałki.

Piłkarze Chojniczanki w ostatni piątek zremisowali z Wigrami 1:1. Jedyną bramkę dla żółto-biało-czerwonych zdobył Marcin Grolik dla którego było to premierowe trafienie w Chojniczance.

Chojniczanka wypracowała w tym meczu więcej okazji do zdobycia bramek (54) i oddała więcej strzałów na bramkę rywala (138). W strzałach celnych było 52 dla podopiecznych trenera Adama Noconia. Najwięcej strzałów, bo aż 5 oddał Szymon Skrzypczak. Współczynnik xG Chojniczanki w tym meczu wyniósł 2.2, a Wigier 1.17.

Posiadanie piłki w tym meczu wyszło na remis. Chojniczanka wymieniła przy tym 416 podań (73% celnych), a Wigry 353 podania (75% celnych). Najczęściej razy przy piłce był Artur Golański, który podawał 60 razy (45 podań celnych – najwięcej w meczu). Chluba Grodu Tura zanotowała w tym meczu podania kluczowe i wszystkie należały do Jana Mudry.

W piątkowym meczu stoczono 154 pojedynki z których częściej górą byli gospodarze (55%). Indywidualnie najwięcej razy w pojedynki wdawał się Tomasz Mikołajczak (27 pojedynków / 8 wygranych), ale znacznie więcej wygranych pojedynków ma Artur Golański (26 pojedynków / 20 wygranych ). 56 pojedynków odbyło się w powietrzu. 54% z nich wygrała Chojniczanka. Najwięcej główek wygrał Rafał Grzelak z Wigier (7). W Chojniczance byli to Artur Golański i Marcin Grolik (po 6 wygranych główek).

Największy InStat Index w tym meczu miał zawodnik Wigier – Patryk Mularczyk (244). Najwięcej punktów InStat Index w naszym zespole zdobył Jan Mudra (239). W drużynowym TOP3 znalazł się Marcin Grolik (235) i Artur Golański (219).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA / InStat

Proudly made by