Do następnego meczu pozostało

Raport statystyczny z meczu Motor Lublin – Chojniczanka

Statystyczne podsumowanie meczu 30. kolejki eWinner 2 Ligi: Motor Lublin – Chojniczanka.

Chojniczanka zremisowała w Lublinie 2:2. Dwie bramki dla żółto-biało-czerwonych zdobył Adam Ryczkowski przy których asystował Mateusz Klichowicz.

Podopieczni trenera Adama Noconia oddali 17 strzałów na bramkę Motoru z czego 4 były celne. Motor oddał 8 strzałów z czego 2 były celne. Współczynnik xG Chojniczanki wyniósł 2.1, a Motoru 1.13. Najwięcej strzałów oddał Adam Ryczkowski (4).

Chojniczanka zdecydowanie częściej była przy piłce. Nasz zespół utrzymywał piłkę przez 57% czasu gry i wymienił przy tym 523 podania z dokładnością na poziomie 86%. Dla porównania gospodarze podawali 373 razy (79% celnych). Bardzo dużo piłek przechodziło przez środek pola. Indywidualnie najczęściej podawał Maciej Kona (76 podań / 67 celnych) i Robert Ziętarski (72 podania / 63 celne). Chojniczanka zaliczyła w tym meczu 8 podań kluczowych. Najwięcej (po 2) miał Maciej Kona i Robert Ziętarski.

W środowym meczu stoczono 144 pojedynki. Więcej starć wygrali gospodarze (52%). Indywidualnie najskuteczniejsi w tej statystyce byli Ariel Wawszczyk, Rafał Grodzicki i Tomasz Swędrowski (po 10 wygranych pojedynków). W Chojniczance najwięcej pojedynków wygrał Robert Ziętarski (9). 43 to liczba pojedynków w powietrzu. 56% górnych piłek wygrał Motor. Po 4 główki wygrali – Wawszczyk, Cichocki i Świderski (w Motorze) oraz Mudra i Mikołajczak (w Chojniczance).

Najlepszy wynik InStat Index w całym spotkaniu osiągnął Adam Ryczkowski (338). W Motorze najwięcej punktów InStat Index miał Tomasz Swędrowski (283). Meczowe TOP3 zamyka Mateusz Klichowicz (268).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA / InStat

Proudly made by