Raport z wypożyczeń: 1-2 kwietnia

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – rozpoczął mecz z Górnikiem Polkowice na ławce rezerwowych i na placu gry pojawił się w 66 minucie. Znicz wygrał 2:1 i awansował na trzecią pozycję w tabeli.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – tradycyjnie już, Sebastian rozegrał pełne 90 minut. Jego zespół zremisował z Pogonią Siedlce 1:1. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju plasuje się na 11 miejscu.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – wyszedł w pierwszym składzie Vinety na mecz z Olimpią Grudziądz. Drużyna Mateusza przegrała 0:1, a nasz zawodnik rozegrał 77 minut. Vineta zajmuje 14 miejsce.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – w ostatniej kolejce Michał pauzował za nadmiar żółtych kartek (8). Jarota przegrał z Polonią Środa Wielkopolska 0:1 i jest na 16 miejscu w tabeli.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – rozegrał pełne spotkanie w meczu Polonii z Jarotą Jarocin. Antek zdobył gola na wagę trzech punktów dla drużyny ze Środy Wielkopolskiej. To drugi gol naszego zawodnika w tej rundzie. Polonia zajmuje 4 miejsce w tabeli grupy 2.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – rozegrał 80 minut przeciwko Warcie Sieradz. Drużyna Adama przegrała 0:4. Sokół zajmuje 11 miejsce w tabeli grupy I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – Sebastian jest podstawowym bramkarzem Sokoła i nie inaczej było w ubiegły weekend, gdy rozegrał kolejne 90 minut na szczeblu III Ligi. Sokół wygrał 3:1 z Gedanią Gdańsk.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – był w kadrze meczowej, ale nie pojawił się na boisku w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Lech wygrał 4:1 i awansował na pozycję lidera Centralnej Ligi Juniorów.