Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń (11-12 marca)

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – po raz kolejny już w tej rundzie, Mateusz rozpoczyna mecz na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 90 minucie spotkania. Znicz wygrywa mecz z Polonią Warszawa 1:0 i wskakuje na trzecią pozycję w tabeli.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – trzeci mecz Sebastiana w GKS-ie i trzeci w wyjściowym składzie. Nasz obrońca zagrał pełne spotkanie, a jego zespół wygrał z Siarką Tarnobrzeg 3:1. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju jest na 11 miejscu.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – w miniony weekend bez minut, bo Vinecie trafił się walkower za mecz z wycofaną z rozgrywek Unią Janikowo. Zespół Mateusza zajmuje 14 miejsce w tabeli grupy II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – mecz Jaroty z Zawiszą Bydgoszcz został przełożony na inny termin w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – rozpoczął mecz w pierwszym składzie i został zmieniony w przerwie. Polonia zremisowała 2:2 z Unią Solec Kujawski. Drużyna Antka zajmuje 4 miejsce w tabeli grupy II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – pojawił się na boisku tuż po przerwie. Sokół przegrał wysoko ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:5. Drużyna Adama plasuje się na 10 miejscu w tabeli grupy I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – rozegrał cały mecz przeciwko Cartusii Kartuzy, który zakończył się porażką jego zespołu 1:2. Sokół zajmuje 12 miejsce w tabeli grupy II.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – wszedł na boisko w 88 minucie spotkania. Lech pokonał Lechię Gdańsk 3:2 i awansował na pozycję wicelidera Centralnej Ligi Juniorów w kategorii Juniora Starszego.

Proudly made by