Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń: 15-16 kwietnia

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i wszedł na boisko w 68 minucie. Drużyna Mateusza pokonała KKS Kalisz 3:1. Znicz jest na 4 miejscu w tabeli.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – standardowo już Sebastian zagrał od deski do deski. GKS przegrał ze Stomilem Olsztyn 0:2 i po ostatniej kolejce plasuje się na 11 miejscu.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – rozegrał całe spotkanie przeciwko Stolemowi Gniewino. Mecz zakończył się remisem 1:1. Vineta zajmuje 13 miejsce w grupie II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – przebywał na boisku pełne 90 minut w meczu Gedania Gdańsk – Jarota (1:0). Jarota zajmuje przedostatnie, 17 miejsce w tabeli grupy II.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – pierwszy raz w tym sezonie rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, wchodząc na boisko w 58 minucie meczu Polonia – Unia Swarzędz (3:1). Po tym zwycięstwie, Polonia plasuje się na miejscu 3 w grupie II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – wszedł na boisko z ławki rezerwowych w 58 minucie rywalizacji z Olimpią Zambrów. W 70 minucie wpisał się na listę strzelców, zdobywając premierowego gola na boiskach III Ligi. Sokół po zaciętym spotkaniu przegrał 2:3. Drużyna Adama zajmuje 12 miejsce w grupie I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – cały mecz Sebastiana przeciwko Świtowi Skolwin. Sokół wygrał 1:0 i po ostatnim weekendzie zajmuje 8 miejsce w grupie II.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – pierwszy raz w tym roku rozegrał całe 90 minut przebywając od początku do końca na boisku w meczu w rozgrywkach CLJ: Lech – Korona Kielce (3:1). Drużyna Mateusza jest liderem Centralnej Ligi Juniorów.

Proudly made by