Raport z wypożyczeń (15-16 maja)

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

III LIGA

Mateusz Cegiełka (Sokół Kleczew) – W meczu Sokoła Kleczew z Jarotą Jarocin wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał 67 minut. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Stanisław Wędzelewski (Sokół Kleczew) – Pojawił się na murawie w 67 minucie za Mateusza Cegiełkę i zdobył bramkę na wagę punktu dla Sokoła.

Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg) – Poza kadrą Kotwicy na mecz z Nielbą Wągrowiec.

Mateusz Tomaszewski (ROW Rybnik) – Wyszedł w pierwszym składzie na mecz z Ruchem Chorzów i został zmieniony w przerwie spotkania. ROW przegrał w Chorzowie 5:0 choć do przerwy Ruch prowadził tylko 1:0.

IV LIGA

Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk) – Rozegrał cały mecz z Pogonią Lębork i zdobył bramkę na 3:0 w 61 minucie spotkania. Gedania wygrała 3:0.

ROZGRYWKI JUNIORSKIE

Jakub Oleksiewicz (UKS Lotos Gdańsk) – Rozpoczął spotkanie z Lechią Gdańsk w pierwszym składzie i spędził na boisku 70 minut. UKS Lotos wygrał 4:0.

Szymon Michalski (Warta Poznań) – Zagrał pełne 90 minut w meczu z Bałtykiem Koszalin. Warta zremisowała to spotkanie 1:1.