Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń: 18-19 marca

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – pojawił się na placu gry tuż po przerwie i rozegrał 45 minut w meczu z Garbarnią Kraków. Znicz pokonał drużynę z Krakowa 3:2 i zbliżył się do miejsc premiowanych bezpośrednim awansem. Aktualnie drużyna Cegiełki zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – wyszedł w podstawowym składzie GKS-u na mecz z KKS-em Kalisz i rozegrał całe spotkanie. Drużyna Sebastiana przegrała 0:2 i plasuje się na 12 pozycji.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i został zmieniony w 81 minucie. Vineta zremisowała z Cartusią Kartuzy 1:1. Zespół Mateusza jest na 14 miejscu w grupie II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – w miniony weekend Jarota zainkasował komplet punktów za walkower z wycofaną z rozgrywek Unią Janikowo. Kilka dni wcześniej (15.03) w zaległym meczu z KP Starogard Gdański rozegrał 85 minut, a jego klub przegrał 1:2. Drużyna Michała jest na 16 pozycji w tabeli grupy II.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – zanotował kolejny występ w podstawowym składzie. Antek zagrał 75 minut w spotkaniu z Sokołem Kleczew, który zakończył się porażką Polonii 2:3. Po tej kolejce ekipa ze Środy Wielkopolskiej zajmuje 5 miejsce w tabeli grupy II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – po raz pierwszy od momentu wypożyczenia znalazł się w pierwszym składzie Sokoła. Drużyna Adama przegrała z Mławianką Mława 1:4, a nasz zawodnik rozegrał 77 minut. W tabeli grupy I, Sokół jest na 10 pozycji.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – po raz kolejny Szabłowski zanotował cały występ. Sokół pokonał Polonię Środa Wielkopolska 3:2 i zajmuje 11 miejsce w tabeli grupy II.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – nie pojawił się na placu gry w meczu z Górnikiem Zabrze. Lech zakończył mecz bezbramkowym remisem i spadł na trzecią pozycję w tabeli CLJ.

Proudly made by