Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń (2-6 czerwca)

Jak w minionym tygodniu spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

III LIGA

Mateusz Cegiełka (Sokół Kleczew) – W meczu z Unią Swarzędz (porażka 2:1) zagrał 90 minut, a w spotkaniu z Flotą Świnoujście przebywał na boisku do 66 minuty (remis 1:1).

Stanisław Wędzelewski (Sokół Kleczew) – Spotkanie z Unią Swarzędz i Flotą Świnoujście rozpoczął na ławce rezerwowych. W pierwszym z nich wszedł tuż po przerwie i spędził na boisku 45 minut, a przeciwko Flocie rozegrał 23 minuty.

Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg) – W meczu z Flotą Świnoujście (wygrana 3:2) znalazł się w kadrze meczowej, ale nie pojawił się na placu gry. Trzy dni później nie znalazł się w kadrze na spotkanie z Gwardią Koszalin (Kotwica zremisowała 1:1).

Mateusz Tomaszewski (ROW Rybnik) – W meczach ze Ślezą Wrocław (porażka 4:2) i rezerwami Zagłębia Lubin (porażka 4:0) wchodził na boisko w 63 minucie.

IV LIGA

Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk) – W środę Gedania wygrała 6:1 z Wierzycą Pelplin, a Mateusz rozegrał 90 minut i ustrzelił hattricka. Natomiast w niedzielę Gedania przegrała ze Stolemem Gniewino 5:0. Borowski również rozegrał całe spotkanie.

ROZGRYWKI JUNIORSKIE

Jakub Oleksiewicz (UKS Lotos Gdańsk) – Rozegrał 78 minut w meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15 z Lechem Poznań (porażka 4:2). W niedzielnym starciu z Olimpijczykiem Kwakowo (zwycięstwo 5:2) przebywał na boisku do 73 minuty i zdobył 2 bramki.

Szymon Michalski (Warta Poznań) – W meczach Centralnej Ligi Juniorów U-17 z FASE Szczecin (porażka 1:2) i AP Reissa Poznań (zwycięstwo 1:0) rozegrał po 90 minut.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by