Raport z wypożyczeń: 22-23 kwietnia

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – nie pojawił się na boisku w meczu Znicz – Pogoń Siedlce 0:0. Zespół Mateusza zajmuje na 3 miejsce.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – rozegrał całe 90 minut w meczu Zagłębie II Lubin – GKS 1:2. Drużyna Sebastiana jest w tabeli 2 Ligi na 10 miejscu.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – po raz kolejny rozpoczął mecz w podstawowym składzie i zszedł z boiska w doliczonym czasie gry w meczu Vineta – Świt Skolwin 1:1. Zespół z Wolina jest w tabeli grupy II na 13 miejscu.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – zagrał 87 minut w meczu Jarota – Stolem Gniewino 1:0. Zespół Michała zajmuje 16 miejsce w grupie II.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – wszedł z ławki w 68 minucie spotkania. Drużyna Antoniego wygrała 4:2 z Bałtykiem Gdynia i po tej serii gier jest na 3 miejscu.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – wszedł z ławki w 75 minucie i rozegrał 15 minut w meczu Concordia Elbląg – Sokół 2:0. Po meczach 25. kolejki, Sokół jest na 14 miejscu w grupie I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – zagrał pełne 90 minut w meczu grupy II: Sokół – Unia Solec Kujawski 0:2. Sokół jest obecnie w tabeli na 8 miejscu.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – wszedł po przerwie i zagrał drugie 45 minut w meczu CLJ z Wisłą Kraków. Drużyna z Poznania mimo przegranej 1:3 utrzymała pozycję lidera CLJ U-19.