Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń: 25-26 lutego

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – wyszedł w pierwszym składzie GKS-u na mecz z Hutnikiem Kraków i rozegrał całe spotkanie. Zespół Sebastiana przegrał 0:1. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju zajmuje 12 miejsce w tabeli.

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – wszedł w 90 minucie meczu z Kotwicą Kołobrzeg. Drużyna Mateusza pokonała lidera rozgrywek 3:1. Znicz zajmuje 7 miejsce w tabeli.

3 Liga

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew), Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin), Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin), Adam Stefański (Sokół Ostróda) i Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – rozpoczną rundę wiosenną w najbliższy weekend.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – rozgrywki CLJ startują za dwa tygodnie

Proudly made by