Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń: 25-26 marca

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. W hicie kolejki Znicz Pruszków przegrał z Olimpią Elbląg 0:1 i spadł na 5 miejsce w tabeli.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – rozegrał kolejne 90 minut. GKS pewnie pokonał Radunię Stężyca 4:0 i awansował na 10 lokatę.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i rozegrał całe spotkanie. Vineta przegrała z Polonią Środa Wielkopolska 1:3. Po weekendowej serii gier drużyna Mateusza jest na 14 miejscu w tabeli grupy II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – wyszedł w pierwszym składzie Jaroty na mecz z Cartusią Kartuzy. Boisko opuścił w 83 minucie i dodatkowo został ukarany żółtą kartką. Jarota przegrał 0:2 i zajmuje 15 miejsce w grupie II.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – zagrał od początku spotkania i spędził na boisku 70 minut. Polonia wygrała z Vinetą Wolin 3:1. Aktualnie daje to drużynie Antka 5 miejsce w tabeli grupy II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – rozegrał cały mecz przeciwko rezerwom Legii Warszawa. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Sokół zajmuje 10 miejsce w tabeli grupy I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – bronił w całym meczu i miał wydatny wkład w wygraną swojej drużyny. Sebastian obronił rzut karny, a Sokół dość niespodziewanie pokonał liderującą Olimpię Grudziądz 1:0. Zespół naszego bramkarza zajmuje 10 miejsce w tabeli grupy II.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – był w kadrze meczowej, ale nie pojawił się na boisku w spotkaniu z Rakowem Częstochowa. Lech wygrał 2:0 i wrócił na pozycję wicelidera Centralnej Ligi Juniorów.

Proudly made by