Raport z wypożyczeń: 29-30 kwietnia

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – po raz pierwszy w tej rundzie rozegrał pełne 90 minut. Zespół Mateusza zremisował bezbramkowo ze Stomilem Olsztyn. Znicz jest na czwartym miejscu.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – rozegrał całe 90 minut w meczu z rezerwami Śląska Wrocław i strzelił swoją drugą bramkę w rundzie wiosennej. GKS przegrał 1:2 i po ostatniej serii gier jest na 11 miejscu.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – wyszedł w pierwszym składzie Vinety na mecz z Unią Solec Kujawski. Zespół z Wolina zremisował 3:3 i po weekendowej serii gier zajmuje 15 miejsce w grupie II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – zagrał 81 minut na boisku w meczu Świt Skolwin – Jarota Jarocin. Drużyna Michała przegrała 0:5 i wciąż zajmuje 16 miejsce w grupie II.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – wszedł na boisko w 61 minucie meczu Polonia – KP Starogard Gdański. Górą w tym pojedynku był zespół z Pomorza, który wygrał 2:1. Polonia zajmuje 4 miejsce w grupie II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – rozegrał 84 minuty w meczu z rezerwami ŁKS-u Łódź. Drużyna Adama przegrała 0:2 i zajmuje aktualnie na 14 miejscu w grupie I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – 90 minut Sebastiana w bramce Sokoła Kleczew. Drużyna naszego bramkarza przegrała z Błękitnymi Stargard 1:2. Sokół zajmuje 8 miejsce w tabeli grupy II.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – cały mecz przeciwko Legii Warszawa spędził na ławce rezerwowych. Lech przegrał 0:2, ale wciąż pozostaje liderem rozgrywek CLJ.