Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń: 4-5 marca

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – mecz z rezerwami Zagłębia Lubin rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry pojawił się w 81 minucie. Drużyna Mateusza wygrała 5:1. Znicz zajmuje 5 miejsce w tabeli.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – wyszedł w pierwszym składzie GKS-u na mecz z Motorem Lublin i rozegrał całe spotkanie. Zespół Sebastiana przegrał 1:2, a sam zawodnik został napomniany żółtą kartką. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju zajmuje 12 miejsce w tabeli.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – zadebiutował na boiskach 3 Ligi wychodząc w pierwszym składzie Vinety na mecz z Zawiszą Bydgoszcz. Mateusz rozegrał 80 minut, a jego zespół zremisował 2:2. Drużyna z Wolina zajmuje 14 miejsce w tabeli grupy II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – rozegrał 89 minut w meczu z Pogonią II Szczecin. Spotkanie zakończyło się porażką drużyny Michała 0:4. Jarota zajmuje 16 miejsce w tabeli grupy II.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – rozpoczął mecz w pierwszym składzie i spędził na boisku 89 minut. Polonia wygrała ze Świtem Skolwin 5:0, a jedno z trafień zaliczył właśnie wypożyczony z Chojniczanki napastnik. Drużyna ze Środy Wielkopolskiej zajmuje 4 miejsce w grupie II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – w meczu z Bronią Radom pojawił się na boisku w 75 minucie. Po zaciętym spotkaniu drużyna z Ostródy przegrała 3:4. Sokół plasuje się na 10 pozycji w grupie I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – drużyna Sebastiana otrzymała walkower za mecz z Unią Janikowo (Unia wycofała się z rozgrywek). Sokół zagrał za to mecz 1/16 finału Pucharu Polski Wielkopolskiego ZPN z SKP Słupca. Szabłowski wyszedł w pierwszym składzie, zachował czyste konto, a jego zespół wygrał 5:0 i awansował do kolejnej rundy.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – rozpocznie rywalizację w CLJ już w najbliższy weekend

Proudly made by