Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń: 6 – 10 kwietnia

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

eWinner 2 Liga

Mateusz Cegiełka (Znicz Pruszków) – po raz pierwszy w rundzie wiosennej wyszedł w wyjściowej jedenastce Znicza. Cegiełka został zmieniony w przerwie, a hitowy mecz 26. kolejki z Motorem Lublin zakończył się porażką zespołu z Pruszkowa 1:2. Drużyna Mateusza zajmuje 4 miejsce.

Sebastian Golak (GKS Jastrzębie) – rozegrał pełne 90 minut przeciwko Kotwicy Kołobrzeg i miał duży wkład w zwycięstwo swojej drużyny. GKS wygrał 1:0, a Golak został uznany w głosowaniu kibiców najlepszym zawodnikiem spotkania. Dodatkowo nasz defensor trafił do najlepszej jedenastki kolejki wg „Piłki Nożnej”. GKS awansował na 10 miejsce w eWinner 2 Lidze.

3 Liga

Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) – zagrał 65 minut w meczu z Gedanią Gdańsk. Vineta przegrała 2:3 i po weekendzie zajmuje 13 miejsce w tabeli grupy II.

Michał Marszałkiewicz (Jarota Jarocin) – rozpoczął mecz w pierwszym składzie i na boisku przebywał do 68 minuty. Jarota przegrał z Olimpią Grudziądz 0:3. Drużyna Michała wciąż pozostaje w strefie spadkowej grupy II, plasując się aktualnie na 16 pozycji.

Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska) – zagrał całe spotkanie przeciwko Polonii Nowe Skalmierzyce. Zespół ze Środy Wielkopolskiej wygrał 1:0 i zajmuje 4 lokatę w tabeli grupy II.

Adam Stefański (Sokół Ostróda) – środkowy pomocnik rozegrał cały mecz w Przedborzu z Pilicą, przegrany przez Sokoła 0:1. Po tej kolejce, zespół z Ostródy jest na 12 miejscu w tabeli grupy I.

Sebastian Szabłowski (Sokół Kleczew) – rozegrał kolejny tej wiosny pełny mecz i zachował czyste konto. Sokół pokonał wysoko Stolem Gniewino 5:0 i awansował na 8 pozycję w tabeli grupy II.

Centralna Liga Juniorów

Mateusz Meyer (Lech Poznań) – po paru tygodniach, Mateusz rozegrał więcej minut w najstarszej juniorskiej drużynie Lecha Poznań. Jego drużyna wygrała z Arką Gdynia 4:1, a wychowanek Chojniczanki pojawił się na placu gry w 46 minucie spotkania. Lech jest liderem rozgrywek CLJ.

Proudly made by