Regeneracyjny piątek

Piątek przy Mickiewicza 12 wcale nie był dniem wolnym. Chojniczanka po nocnym powrocie z Lubina odbyła nieco lżejszy trening.

Zespół został podzielony na dwie grupy. Zawodnicy, którzy nie grali w meczu z Zagłębiem lub zagrali mniej niż 60 minut odbyli trening wyrównawczy na sztucznej nawierzchni w formie małych gier. Był to bardzo dynamiczny i intensywny trening. Druga grupa składała się z zawodników grających ponad 60 minut w meczu w Lubinie. W tym przypadku przeprowadzony został trening regeneracyjny na salce w klubie – mówi trener przygotowania fizycznego, Dominik Milewski.

Piłkarze, którzy rozegrali pełny mecz z Zagłębiem otrzymają teraz dwa dni wolnego. W sparingu z Sokolem zagrają zawodnicy z treningu wyrównawczego oraz gracze rezerw – dodaje Milewski.