Do następnego meczu pozostało

Relacja z VII Gali Klubu Biznesu Chojniczanki

W miniony piątek, 19 stycznia 2024 roku, mieliśmy przyjemność gościć partnerów Klubu na  VII już edycji Gali Klubu Biznesu MKS Chojniczanka 1930. Wydarzenie, już tradycyjnie, miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chojnicach, a uczestniczyło w nim imponujące grono 350 gości.

Gala rozpoczęła się od uroczystego wręczenia podziękowań dla wszystkich obecnych sponsorów oraz przyjaciół Klubu. To ważne wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do uznania ich zaangażowania i wkładu w rozwój Chluby Grodu Tura.
W tym miejscu pragniemy również podziękować niezastąpionemu duetowi, który po raz kolejny poprowadził naszą Galę: Bożydar Iwanow oraz Wojciech Łągiewka. Panowie, dziękujemy!

Tuż po części oficjalnej na naszych partnerów czekał występ gwiazdy wieczoru. Małgorzata Ostrowska oczarowała nas nie tylko swoim niepowtarzalnym głosem, ale również niesamowitą energią, która pod sceną zgromadziła wszystkich uczestników Gali. Podczas koncertu artystka zaprezentowała swoje największe przeboje, w tym takie hity jak „Meluzyna” czy „Szklana Pogoda”, co dodatkowo podgrzało atmosferę wśród gości.

Muzykę, która towarzyszyła uczestnikom do białego rana, zapewnił DJ Piotr Babinski, który już kolejny rok z rzędu dostarczył nam niezapomnianych wrażeń.
Znana ze swojego profesjonalizmu i kreatywności firma Canpol odpowiedzialna była za kulinarne doznania oraz estetyczne wrażenia w trakcie Gali.

Cała oprawa techniczna również zasługuje na osobne wyróżnienie. Firma CT Media, odpowiedzialna za scenę, światła i technologię używaną podczas wydarzenia, kolejny raz postawiła poprzeczkę bardzo wysoko, zapewniając perfekcyjne warunki dla wszystkich uczestników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i zaangażowanie w kolejną edycję Gali Klubu Biznesu Chojniczanki. Już teraz zachęcamy do zapisania w swoich kalendarzach daty 24 stycznia 2025 roku, kiedy to będziemy mieli przyjemność spotkać się na VIII odsłonie największej imprezy karnawałowej w regionie.

Tymczasem zapraszamy do fotorelacji z VII Gali Klubu Biznesu MKS Chojniczanka 1930:

Proudly made by