Do następnego meczu pozostało

Restauracja Piątka Partnerem Chojniczanki

Restauracja Piątka charakteryzuje się eleganckim wnętrzem, smacznym i zdrowym jedzeniem w niewygórowanych cenach.

W Restauracji Piątka zjecie na miejscu bądź możecie „wezwać posiłki” do domu czy dowolnego miejsca w okolicy.

Ponad to w ofercie:

– cateringi – „czyli to co najlepsze od nas u Was – postaw na jakość, oszczędź czas i zdaj się na profesjonalistów. Zamów posiłki z Restauracji Piątka na swoją imprezę. Jesteśmy w stanie spełnić Wasze nawet najbardziej egzotyczne i wymyślne życzenia. Służymy fachowym doradztwem, menu na każdy catering jest przygotowywane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta i może znacznie wykraczać poza ofertę proponowaną na co dzień w naszej restauracji,

– imprezy okolicznościowe – Twoja impreza w Restauracji Piątka! Restauracja Piątka to idealne miejsce do organizowania wszelkich imprez okolicznościowych i bankietów. Każda impreza okolicznościowa jest przygotowywana indywidualnie zgodnie z wymaganiami klientów, ustalamy menu, dekorację sali i atrakcje dla gości.”

Restauracja Piątka

tel. 535 09 08 07

ul. Sukienników 5, Chojnice

Restauracja Piątka dziękujemy za wsparcie i zaufanie, a wszystkich Państwa zapraszamy do lokalu.

Proudly made by